" "

Circle Labs A-200

Spójność brzmieniowa jaką oferuje ten wzmacniacz, jest po prostu zachwycająca. Muzyka pokazywana jest w formie harmonijnie zgranej całości. Nic w brzmieniu tego wzmacniacza nie przeszkadza, żaden dźwięk nie jest przekazywany z nadmierną interpretacją, a mimo to mamy zawsze pełen wgląd w muzyczną treść.

A200 idealnie łączy magię lampowego brzmienia z bezwzględną kontrolą każdego dźwięku, typową dla dopracowanych do perfekcji tranzystorowych stopni końcowych. Ten wzmacniacz tchnie życie niemal w każde kolumny. Dzięki jego niesamowitym możliwościom sonicznym, możemy w oparciu o A200 zbudować wspaniale brzmiący system audio, który spełni nasze, nawet wyśrubowane wymagania.

Dla mnie dodatkowym atutem jest fakt, że mamy do czynienia z polskim produktem, który nie tylko dorównuje, ale w wielu aspektach bije na głowę urządzenia szanowanych marek z wieloletnią tradycją.

Plusy: Nadwyraz naturalne, prawdziwe, niczym nieograniczone brzmienie z idealnym balansem tonalnym. Zapewnia poczucie ogromnej mocy, jest świetna dynamika oraz niepowtarzalna barwa wydobywana z lamp Siemensa.

Minusy: Do pełni szczęścia zabrakło mi jedynie wejść gramofonowych. Ale skoro ich nie ma, to być może w ofercie Circle Labs pojawi się przedwzmacniacz Phono.

Ogółem: A200 charakteryzuje się doskonałym wręcz stosunkiem jakości wykonania i brzmienia do ceny. Obecnie trudno znaleźć na rynku tak dopracowaną amplifikację w tej cenie.

Arkadiusz Ogrodnik. Hifi Class

Przejdź do strony z całością recenzji