" "

Circle Labs P300 & M200

„WZMACNIACZ DZIELONY, SKŁADAJĄCY SIĘ z przedwzmacniacza liniowego P300 i wzmacniacza mocy M200 będzie się podobał. Mówię to z pełnym przekonaniem i mam na myśli zarówno jego projekt plastyczny, jak i projekt soniczny. Brzmienie tego wzmacniacza jest czyste, jest szybkie i jest otwarte. Ale jest też rozdzielcze i system ten nie rozjaśnia detali, nie szuka „drobin kurzu” tam, gdzie ważne są dźwięki instrumentów.

Ukazuje wydarzenia w perspektywie, nie przybliżając ich do nas. A200 również robił coś podobnego, ale tam rozmach był mniejszy, a przez to perspektywa wydawała się bliższa. Nie dostajemy tu nasycenia i mięsistości znanych z urządzeń lampowych, to nie ta bajka. Ale też dostajemy wszystko, co jest nam potrzebne, bo wzmacniacz też niczego nie zabiera – po prostu jest wyrównany i niesamowicie rzetelny w tym, co robi.

P300 i M200 są pięknym – dosłownie i w przenośni – przykładem wrażliwości muzycznej połączonej z etosem inżynierskim, a to wszystko w znakomitej oprawie. To jest prawdziwy high-end, realizujący trójcę: budowy, wykonania i dźwięku, na bardzo wysokim poziomie.”

Wojciech Pacuła, High Fidelity

 

Przejdź do strony z całością recenzji