Przedpremierowa prezentacja albumu „Ogród króla świtu” Marka Bilińskiego

Zapraszamy na przedpremierową prezentację albumu „Ogród króla świtu” Marka Bilińskiego, która odbędzie się 5.09.2019 w naszym salonie w Warszawie w godzinach 11-19. Od godziny 17 wydarzenie swoją obecnością uświetni sam autor.

W przeddzień premiery albumu, tj. 12.09.2019, podobne wydarzenie będzie miało miejsce w salonie Nautilus Kraków, gdzie również obecny będzie Pan Marek Biliński.

ZAPRASZAMY

Nowe, odświeżone wydanie albumu „Ogród Króla Świtu”, to zremastorowane utwory z płyty która ukazała się w 1983 roku. Zwrócono tu szczególną uwagę na dynamikę, powietrze i szczegółowość nagrania, jak również dostosowanie do współczesnych HI-END’owych warunków systemów odsłuchowych.

Premiera wspomnianego albumu odbędzie 13.09.2019 i będzie ona jednocześnie początkiem kolekcji wydawniczej, na którą złożą się wszystkie albumy Marka Bilińskiego wytłoczone na winylu, aż do koncertowego albumu “Life is Music”, który ukaże się jako podwójny album.

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty.

Odsłuch płyty uświetni wernisaż prac Marthy Mulawy inspirowany naturą oraz dźwiękami z płyty „Ogród Króla Świtu”. Artystka tworzy podświetlane obrazy i formy przestrzenne.
marthamulawa.pl

Ogrodowe tło do wydarzenia przygotuje firma Garden Pro.
gardenpro.com.pl