Salon Nautilus

Kraków

Salon audio w Krakowie

Jeśli potrzebujesz porady, zastanawiasz się nad sprzętem, szukasz odpowiedniego produktu dla siebie - odwiedź nasz salon Nautilus w Krakowie. To tutaj pomagamy dokonywać najlepszych wyborów!

2 sale
W każdym salonie posiadamy po 2 sale!
20 lat
Nasza firma jest już ponad 20 lat na rynku!
150 tys.
W naszym asorytymencie posiadamy ponad 150 tyś dostępnych produktów

Krakowski zespół

Jesteśmy ciekawi świata i gotowi na wyzwania. Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru - nasz zespół profesjonalistów Nautilus zbada wszystkie Twoje potrzeby i na ich podstawie pomoże dobrać odpowiedni sprzęt. Jeśli masz jakieś pytania - jesteśmy do dyspozycji.

Monika Kowalczyk

Monika Kowalczyk

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Adam Nowak

Adam Nowak

Ola Kupczyk

Ola Kupczyk

Paweł Kowal

Paweł Kowal

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Aktualności

Nautilus to nie tylko najlepszy sprzęt, ale także ciekawe wydarzenia związane z muzyką i dźwiękiem. Wystawy, prezentacje, eventy z udziałem wybitnych artystów – jesteśmy tam, gdzie wzywa nas kultura.

Wszystkie aktualności

Nowości w naszej ofercie

XXI wiek jest pełen wyzwań. W którym kierunku idą światowe trendy rynku audio? Co jest teraz „na topie”, a co może być jutro? Nasi specjaliści służą pomocą w ustaleniu, jakiego sprzętu tak naprawdę potrzebujesz, a czym nie warto zaprzątać sobie głowy.

Wszystkie nowości

Znajdź produkt dopasowany
do Twoich potrzeb już teraz

Produkty

Odwiedź nas w jedym z naszych salonów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea

Malborska 24, Kraków, Polska

Malborska 24, Kraków, Polska