Salon Nautilus

Kraków

Salon audio w Krakowie

Jeśli potrzebujesz porady, zastanawiasz się nad sprzętem, szukasz odpowiedniego produktu dla siebie - odwiedź nasz salon Nautilus w Krakowie. To tutaj pomagamy dokonywać najlepszych wyborów!

2 sale
W każdym salonie posiadamy po 2 sale odsłuchowe!
20 lat
Nasza firma jest już ponad 20 lat na rynku!
150 tys.
W naszym asorytymencie posiadamy ponad 150 tyś dostępnych produktów

Krakowski zespół

Jesteśmy ciekawi świata i gotowi na wyzwania. Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru - nasz zespół profesjonalistów Nautilus zbada wszystkie Twoje potrzeby i na ich podstawie pomoże dobrać odpowiedni sprzęt. Jeśli masz jakieś pytania - jesteśmy do dyspozycji.

Mariusz Goluch

Mariusz Goluch

Sprzedawca, tel.: 507 163 239
Dariusz Łężniak

Dariusz Łężniak

Sprzedawca, tel.: 530 922 300

Aktualności

Nautilus to nie tylko najlepszy sprzęt, ale także ciekawe wydarzenia związane z muzyką i dźwiękiem. Wystawy, prezentacje, eventy z udziałem wybitnych artystów – jesteśmy tam, gdzie wzywa nas kultura.

Wszystkie aktualności

Nowości w naszej ofercie

XXI wiek jest pełen wyzwań. W którym kierunku idą światowe trendy rynku audio? Co jest teraz „na topie”, a co może być jutro? Nasi specjaliści służą pomocą w ustaleniu, jakiego sprzętu tak naprawdę potrzebujesz, a czym nie warto zaprzątać sobie głowy.

Wszystkie nowości

Znajdź produkt dopasowany
do Twoich potrzeb już teraz

Produkty

Odwiedź nasz salon w Krakowie

Posiadamy dwie sale odsłuchowe, przygotowane pod kątem akustyki. A na półkach praktycznie wszystko, co można zobaczyć online, w katalogach i recenzjach. Plus porada fachowych sprzedawców. I pyszna kawa. Zapraszamy!

Malborska 24, Kraków, Polska

Malborska 24, Kraków, Polska