Salon Nautilus

Warszawa

Salon audio w Warszawie

Służymy pomocą w samym centrum Polski. Jeśli chcesz uzyskać poradę, wybrać sprzęt z pomocą profesjonalistów oraz porozmawiać o dobrej muzyce, koniecznie odwiedź nas Salon w Warszawie. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych najlepszych produktach.

2 sale
W każdym salonie posiadamy po 2 sale odsłuchowe!
20 lat
Nasza firma jest już ponad 20 lat na rynku!
150 tys.
W naszym asorytymencie posiadamy ponad 150 tyś dostępnych produktów

Warszawski zespół

Potrzebujesz pomocy i porady profesjonalistów? To dla nas sama przyjemność - odwiedź nasz Salon w Warszawie i spotkaj się z ludźmi, których pasja pokrywa się z Twoją pasją. Pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Adam Nowak

Adam Nowak

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Monika Kowalczyk

Monika Kowalczyk

Paweł Kowal

Paweł Kowal

Ola Kupczyk

Ola Kupczyk

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Aktualności

Nautilus to nie tylko najlepszy sprzęt, ale także ciekawe wydarzenia związane z muzyką i dźwiękiem. Wystawy, prezentacje, eventy z udziałem wybitnych artystów – jesteśmy tam, gdzie wzywa nas kultura.

Wszystkie aktualności

Nowości w naszej ofercie

XXI wiek jest pełen wyzwań. W którym kierunku idą światowe trendy rynku audio? Co jest teraz „na topie”, a co może być jutro? Nasi specjaliści służą pomocą w ustaleniu, jakiego sprzętu tak naprawdę potrzebujesz, a czym nie warto zaprzątać sobie głowy.

Wszystkie nowości

Znajdź produkt dopasowany
do Twoich potrzeb już teraz

Produkty

Odwiedź nasz salon w Warszawie

Posiadamy dwie sale odsłuchowe, przygotowane pod kątem akustyki. A na półkach praktycznie wszystko, co można zobaczyć online, w katalogach i recenzjach. Plus porada fachowych sprzedawców. I pyszna kawa. Zapraszamy!

Kolejowa 45, Warszawa, Polska

Kolejowa 45, Warszawa, Polska