Salon Nautilus

Warszawa

Salon audio w Warszawie

Służymy pomocą w samym centrum Polski. Jeśli chcesz uzyskać poradę, wybrać sprzęt z pomocą profesjonalistów oraz porozmawiać o dobrej muzyce, koniecznie odwiedź nas Salon w Warszawie. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych najlepszych produktach.

2 sale
W każdym salonie posiadamy po 2 sale odsłuchowe!
20 lat
Nasza firma jest już ponad 20 lat na rynku!
150 tys.
W naszym asorytymencie posiadamy ponad 150 tyś dostępnych produktów

Warszawski zespół

Potrzebujesz pomocy i porady profesjonalistów? To dla nas sama przyjemność - odwiedź nasz Salon w Warszawie i spotkaj się z ludźmi, których pasja pokrywa się z Twoją pasją. Pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Patryk Goller

Patryk Goller

Sprzedawca, tel.: 508 346 938
Marcin Hapak

Marcin Hapak

Sprzedawca, tel.: 570 992 998
Przemysław Banaś

Przemysław Banaś

Sprzedawca, tel.: 507 160 055

Aktualności

Nautilus to nie tylko najlepszy sprzęt, ale także ciekawe wydarzenia związane z muzyką i dźwiękiem. Wystawy, prezentacje, eventy z udziałem wybitnych artystów – jesteśmy tam, gdzie wzywa nas kultura.

Wszystkie aktualności

Nowości w naszej ofercie

XXI wiek jest pełen wyzwań. W którym kierunku idą światowe trendy rynku audio? Co jest teraz „na topie”, a co może być jutro? Nasi specjaliści służą pomocą w ustaleniu, jakiego sprzętu tak naprawdę potrzebujesz, a czym nie warto zaprzątać sobie głowy.

Wszystkie nowości

Znajdź produkt dopasowany
do Twoich potrzeb już teraz

Produkty

Odwiedź nasz salon w Warszawie

Posiadamy dwie sale odsłuchowe, przygotowane pod kątem akustyki. A na półkach praktycznie wszystko, co można zobaczyć online, w katalogach i recenzjach. Plus porada fachowych sprzedawców. I pyszna kawa. Zapraszamy!

Kolejowa 45, Warszawa, Polska

Kolejowa 45, Warszawa, Polska