Premiera Accuphase E-480, C-2150, P-4500

Nautilus Kraków-Warszawa
Dni otwarte: 31 styczeń – 02 luty.

Wszystkich miłośników dobrego dźwięku i poszukujących nowości ze świata audio zapraszamy do naszych salonów zlokalizowanych w Krakowie i Warszawie na trzydniową imprezę z Nautilusem. Będzie to prawdziwa uczta dla ucha i wyśmienita okazja do celebrowania naszej pasji, którą jest audio.

W dniach 31.01 – 02.02, zapraszamy do naszych salonów na premierowe odsłuchy urządzeń Accuphase:

  • E-480 wzmacniacz zintegrowany
  • C-2150 przedwzmacniacz liniowy
  • P-4500 wzmacniacz mocy

Kolumn Avantgarde Acoustic:

  • Uno Fino XD

Wkładki gramofonowej Fuuga:

  • Fuuga Moving-Coil Phono Cartridge

oraz przewodu Siltech:

  • Crown Princess 35 Anniversary Edition

To, że jakość produktów Accuphase ewoluuje, nikomu mówić nie trzeba. Warto jednak sprawdzić jak wielki dorobek zebrała firma przez 40 lat swojego istnienia. Specjalnie dla Was zorganizujemy pierwszą w Polsce prezentację najnowszego, topowego wzmacniacza zintegrowanego, oznaczonego symbolem E-480, którego niewątpliwą zaletą oprócz imponującej mocy jest tak realistyczne odwzorowanie dźwięku, że z przyjemnością słuchając muzyki, wracamy do momentu jej nagrania. Odpowiadają za to ultra niskie zniekształcenia oraz bardzo wysoki współczynnik tłumienia, a także, co bardzo istotne, praca układu regulacji wzmocnienia AAVA – który jest autorskim rozwiązaniem Accuphase’a. To nie wszystko, integrę zestawimy do porównania z najnowszym  systemem dzielonym składającym się z przedwzmacniacza C-2150 oraz stereofonicznej końcówki mocy, modelu P-4500. Również i te komponenty stanowią najnowszy konstrukcyjny dorobek firmy (miejsce prezentacji Kraków / Warszawa).

Kolejną premierę stanowić będzie prezentacja najnowszych kolumn tubowych niemieckiej firmy Avantgarde Acoustic. Kolumny Uno Fino XD to istota linii głośnikowej UNO, zaklęta w nowym punkcie wyjścia dla klasycznych głośników tubowych Avantgarde Acoustic (miejsce prezentacji Kraków / Warszawa).

Miłośnicy czarnego krążka zapewne będą usatysfakcjonowani z prezentacji absolutnie topowej w skali światowej, wkładki gramofonowej japońskiej marki FUUGA, która od chwili debiutu rynkowego zebrała wiele pochlebnych opinii specjalistów oraz audiofili na całym świecie. Dzięki nam pierwszy raz zainauguruje w Polsce (miejsce prezentacji Kraków).

W ramach dni otwartych na wszystkich odwiedzających czekać będą również nie lada atrakcje w postaci wielu specjalnie przygotowanych systemów audio, które oprócz niepodważalnych walorów sonicznych będą miały atrakcyjną cenę.


Prezentacje odbędą się w dniach 31.01 – 02.02 w salonach Nautilus w godzinach otwarcia sklepów:

Kraków, ul. Malborska 24
Warszawa, ul. Kolejowa 45

ZAPRASZAMY

Galeria zdjęć